Skip to content Skip to footer
ISO.Paneels s.r.o.

Moderní stavební firma.

Jsme profesionální a zkušená firma, která se specializuje na stavbu průmyslových hal a rodinných domů.

Naší  specialitou je opláštění sendvičovými izolačními panely od různých ověřených výrobců a rodinné domy z CLT panelů, které jsou nejen moderní, ale také udržitelné a energeticky úsporné.

Velmi zajímavá je kombinace obojího, jak hal, tak nástavby administrativních budov.

Jsme certifikovaným partnerem Stora Enso.
0
Realizací
0
Klientů
0
roky zkušeností
Budovy z CLT panelů

Naší specializací jsou průmyslové haly i rodinné domy.

V průmyslovém sektoru se od nás můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu a kompletní profesionální přístup. Náš tým odborníků má bohaté zkušenosti s návrhem a stavbou průmyslových hal, které jsou plně přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Opláštění sendvičovými izolačními panely zajistí výbornou tepelnou izolaci a zlepší energetickou účinnost vaší budovy. Navíc, díky jejich trvanlivosti a nízké údržbě, budete mít nízké provozní náklady.

Pokud hledáte stavbu rodinného domu, jsme tu pro vás také. Využíváme moderní technologii CLT panelů, které jsou ekologicky šetrné a reprezentují budoucnost stavebnictví. Tyto dřevěné lamelové panely jsou pevné, stabilní a zároveň snadné na montáž. Budete mít jedinečnou možnost vytvořit si svůj vysněný domov, který splňuje veškeré vaše požadavky a představy.

Architektonická studie

Naše společnost je hrdá na dlouholetou spolupráci s renomovanými architekty a projektanty z oboru. Jsme schopni spolupracovat s těmito profesionály již od samého začátku projektu, kdy se podílíme na vývoji a realizaci architektonických studií.
Kontaktujte nás

Projektová dokumentace

Od vypracování projektové a výrobní dokumentace až po samotnou realizaci stavby, náš tým je plně vybaven a schopen zajistit vše, co je potřeba pro dosažení úspěšného dokončení projektu. S důkladným porozuměním designovým konceptům a cílům klientů jsme schopni přeložit jejich vizí do realistických a funkčních realizací.
Kontaktujte nás

Následná realizace

Kombinace našich schopností v projektování, právních znalostí a stavby nám umožňuje poskytovat komplexní služby od A-Z. Klienti si mohou být jisti, že s námi u sebe mají spolehlivého partnera, který je schopen řídit a zajistit všechny aspekty jejich stavebního projektu.
Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Společně vybudujeme
budovu vašich snů.

Nechte nás převést vaše sny a představy do reality! Kontaktujte nás ještě dnes.